| robbytz11 a întrebat:

Ceva carti cu adevarat inteligente?

6 răspunsuri:
| Elenuca3567 a răspuns:

M-am hotarat sa devin prost, O perfecta zi perfecta de Martin Page, Maestrul si Margareta-Mihail Bulgakov (Sunt romane psihologice, filosofice, merita)

| emiliaalexandra a răspuns:

Codul lui Da Vinci-Dan Brown

| cicika a răspuns:

"Tema pentru Acasa"Nicolae Dabija e o carte nemaipomenit de frumoasa si inteligenta, merita so citesti! Dupa fiecare paginma citita esti mai insetat de a mai parcurge una si inca una!

| InfinityIsTheLimit a răspuns:

Arthur Schnitzler- Cu ochii larg închişi

| robbytz11 explică:

Citit, alta?

| Cristinutza18 a răspuns:

Singur pe lune, paduranca, colt alb...sunt multe cartii frumoase si fascinante