| Bøøgey a întrebat:

Ceva carti despre al doilea razboi mondial, in special despre Hitler, Stalin si Mussolini, sau, ma rog, despre regimurile din tarile respective? Tin sa precizez ca in afara de lectiile de la scoala, nu am alte cunostinte despre acest subiect.

6 răspunsuri:
| Bøøgey explică (pentru Anonim693):

Mno, stii, puteam si eu sa dau un search pe varu' Google, dar vreau sa-mi fie recomandate niste carti deja citite de anumiti useri si care cred ei ca is bune. Sa am garantia ca dau banii pe ceva de calitate, nu asa aiurea si sa am surprize neplacute.

| SteinZer0 a răspuns:

Mein Kampf.

| Radu284 a răspuns:

In Engleza e ok?

| Bøøgey explică (pentru Radu284):

Nu tocmai, nu stapanesc intr-atat de bine engleza. straight face

| Radu284 a răspuns (pentru Bøøgey):

Atunci nu prea am ce sa-ti dau, cam totate cartile despre subiectul asta pe care le-am citit (vreo 10) sunt in Engleza :/