| nowar874 a întrebat:

1Rusii sunt constienti ca nu mai au sanse cu ucrainieii? 2oare exista om sa il suporte pe Putin pe planeta asta? 3Putin are copii? si 4.in al doilea razboi mondial pe cine ati fi preferat? pe Hitler sau Stalin?

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

1. Multi banuiesc asta, dar considera razboiul ca o luare de distanta, necesara, fata de tarile occidentale. 2. Are foarte multi adepti. Unii sunt ''idioti utili'', iar ceilalti urmaresc o dictatura la scara globala, regimuri populiste ca cel din Ungaria, aliate cu Putin. 3. Doua fete din prima casatorie si trei copii cu concubina. 4. L-as fi preferat pe Stalin, ca sa fie eliberata de Hiler Europa de Vest; Europa salvata, pana la urma cade si regimul lui Stalin.

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu0o a răspuns:

1 ba mai au, jocurile sunt departe de a fi incheiate 2 da, exista 3 are o fată din cate stiu 4 pe Hitler.

| nowar874 explică (pentru pufulescu0o):

Si daca ii bat ucrainienii ce se intampla?

| pufulescu0o a răspuns (pentru nowar874):

Hmm, nu au cum sa faca asta fara implicarea directa a NATO. Adica fara soldati si piloti NATO. Doar cu materiale si tehnica avansata nu castigi un razboi, vezi cazul Germaniei naziste. Plus ca nu inteleg ce razboi e ăsta, Rusia nu foloseste deloc aviatia de bombardament, nici macar acum cand e clar cu cine au de a face?! Puteau sa faca tandari Ucraina numai din aer si totusi nu au facut-o.