| VanillaCh0c0 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Urzeala tronurilor"?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Nu-mi place, e prea static si enervant de lung. Avand in vedere ca urzeala tronurilor e doar prima carte dintr-un sir de 7 (sau cate or fi) si e deja la al 4lea sezon (si cred ca o sa mai fie cel putin 2) ma gandesc ca si copiii mei o sa prinda serialul asta. Parca e tanar si nelinistit.

3 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

E buuuuuuuuuun

| ioanaAn a răspuns:

Game of Thrones? E supeeer serialul. Nu mai citi comentariile si incearca-l. Are unele scene indecente si actiunea e la ordinea zilei. E unul dintre serialele care mi-a mancat noptile. Iti garantez, ai ce invata din el.

| fgmijpb a răspuns (pentru ioanaAn):

Eu citesc cartile si imi plac mai mult decat serialul, dar oricum si serialul e bunicel.