| GeamantanParăsit a întrebat:

Cine mă poate ajuta să scriu o teorie? De fapt, este teoria cu toată povestea așa cum s-a întâmplat, cu experiențe și toate cele. Am nevoie de un scriitor, dar nu orice scriitor. Unul maxim, dacă nu, poate îmi recomandați un nume.

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Scrie cum vrei tu, daca e ceva de capul ei altii o vor lua in seama.

Iar in stiinta cuvantul "teorie" este rezervat pentru ipoteze bine dovedite si acceptate pe larg de oamenii de stiinta.

| johnnny123 a răspuns:

Sună-l și tu pe George R. R. Martin, sigur e interesat să scrie "o teorie" pentru tine.

| VoidEternal a răspuns:

Ce spanac e un scriitor maxim?

| helpforyou a răspuns:

Nu prea cred ca vei gasi aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te ajut.Iti voi transforma povestea intr-un roman, ii voi da o formă literara.

| GeamantanParăsit explică (pentru anonim_4396):

Permiteți-mi să citesc ceva ce ați scris.

| Trixt3r a răspuns (pentru GeamantanParăsit):

Pai nu ai citit comentariul lui când ai dat reply?

| LaviniuA a răspuns:

Un scriitor maxim? Maxim Gorky e bun? laughing