| gabrielqhiorean a întrebat:

Dacă am povestit intr-un fel dramatic amuzant si poetic in scris o intamplare din viata mea, cum aș putea să mă exprim la final, să fac referire la faptul că am folosit si persoana I-a și persoana a III-a? Vă multumesc că mă ajutati

2 răspunsuri:
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Depinde. Use your mind, it`s free happy

| sasaomulsubtire a răspuns:

In final, as vrea sa mentionez faptul ca eu am fost si povestitor si personajul principal. De aceea poate, vor aparea, unele confuzii privind autenticitatea si cantitatea intamplari povestite-Am fost acolo!