| DeadEvil a întrebat:

Te depuncteaza daca nu ai povestit o intamplare la compunere? Daca da, cat?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai daca aia ti se cerea nu-ti da niciun punct/

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te depuncteaza, doar ca nu-ti acorda nici un punct, pentru ca nu ai facut acel subiect.

| DeadEvil explică (pentru Violleta2022):

Adică pierd 12 puncte?

| Violleta2022 a răspuns (pentru DeadEvil):

Daca 12 puncte erau cele care se acordau la acel subiect, da, le-ai pierdut, pentru ca nu ai scris nimic.

| ovidiu29asd a răspuns:

Cat poate fi de greu mah sa povestesti tu la alegere o intamplare?

| mariannnnnn1 a răspuns:

Pe bune? Cat de greu este sa povestesti o intamplare? Uite asa ai pierdut 12 puncte dintr-o prostie.