| M_5636 a întrebat:

Buna!happy care are de povestit vreo intamplare adevarata interesantawhistling

Răspuns Câştigător
| nico_1780 a răspuns:

Eu am mers la zo cand sa merg o maimuta imi facea semn tot se uita asa adanc la mine, dupa 5 minute am mers la ea! Dupa m-a tras de par si n-am mai putut sa ies de acolo usa era deschisa si am incercat sa intru aveam doar 5 anisori cand o maimuta rea m-a tras de par a fost cel mai rau lucru pentru ca erau multi acolo si au facuti alti chiar si pozesadcrying de unde sa stiu eu la 5 ani?

1 răspuns:
| cssandreea a răspuns:

As putea povesti eu o intamlapre... dar e de groaza. Eram in vacanta la bunici. Am iesit afara cu o verisoara si niste prietene sa mergem prin sat! Dar ghici ce ne-a venit in cap? Se duse vorba prin sat ca nu departe de casa bunicilor mei se afla o casa bantuita. Am mers acolo sa ne uitam pe geamul casei. Prispa scartaia find foarte veche! Ne-am uitat pe geam...doamnee! am fazut o masa acoperita cu un gearsaf alb peste care erau puse flori rosii! Masa era unflata ca si cum sub ea sar afla un omm! Aceasta intamplare chiar e adevarata(presupun ca no sa ma crezi)fundita!