Întrebare recomandată | X3RO a întrebat:

Daca ati fi Harry Potter ce ati face? Legat de cartile scrise, cum le-ati schimba cursul?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

In primul rand as combina-o pe Hermione inaintea lui Ron. Pentru ca roscovanul ala chiar nu are ce cauta langa Hermione. Iar apoi l-as ucide pe Draco Malfoy (nu stiu sigur daca am scris corect) pentru ca este enervant. Mai departe nu stiu sigur, poate as dresa unul sau doi dementori doar asa de fun. Banuiesc ca as face orice ma taie pe mine capul.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu stiu daca as face copii asa de tanar ca el laughing si eventual o vacanta bine meritata dupa.

| J0B0MAT a răspuns:

Vrăji, dăăă.
Aş inventa o vrajă de înviere şi aş învia pe Snape, Sirius, Hedwig, Tonks, Lupin etc.Chiar şi pe Bellatrix, mno, îmi place de ea.Şi dacă vraja asta s-ar folosi şi în zilele şi lumea noastră, a fi suuper.

| StrongHeart a răspuns:

As renunta la ultimele 3 sau 4 parti, am si uitat cate erau. Dupa pocalul de foc deja nu a mai fost interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua pelerina de invizibilitate si as intra in baia fetelor!

| Denisa730 a răspuns:

Dacă aș putea schimba cărțile, Hermione si Malfoy ar fi endgame si as face ca Bellatrix sa aiba o fiica si sa fie badass, dar în același timp să țină si la prietenii ei