| Cristian_Alexandru_1976 a întrebat:

Daca la simulare la litera i am pus un cerc ingrosat se anuleaza simularea judeteana?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai vrut să arăți că știi să pui "punctul" pe i? ))

Nu se anulează nimic, lucrările de simulare sunt corectate de doi profesori din școală.
Ai grijă ce faci la Examenul Național/Bacalaureat! Acolo nu sunt atât de îngăduitori.

| cezar003 a răspuns:

Teoretic ar trebui sa primesti decat o mentionare, acum depinde de profesorii tai si de coerenta ta facand abstractie de acea greseala, nu cred ca-i cazul sa te impacientezi happy

| cezar003 a răspuns:

Acum esti la simulare, Insa la examenele judetene vei fi depunctat pentru asa ceva

| cezar003 a răspuns:

Si doar la limba romana au dreptul, eu am dat la bac din comunism si am ingrosat la istorie cel putin 30 de cuvinte nefolositoare totusi am primit 8, 5 pentru ca nu am fost depunctat pentru greseli ci mi s-a citit lucrarea istorica
la limba romana da.acolo te taxeaza

| Ana4567 a răspuns:

Nu. Nu se va anula, dar te v-a atenționa! Ca să știi pentru examenele finale. Poți sta liniștit!

| TudorSmantana a răspuns:

Anulare ai tu la nas.Nu iti anuleaza nimic profesorii incearca doar sa va sperie.