| fulgerul090608 a întrebat:

Dati-mi va rog niște titluri de cărți de băieți de 12 ani. Funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Incearca cei trei muschetari sau aventurile lui tom sawer daca am scris corect.

| OmNom a răspuns:

Vezi si tu ceva de la editura Arthur sau daca nu vezi Jules Verne.

| KoallaBăă a răspuns:

Încearcă ''Jurnalul unui puşti ''.
O poţi găsi pe internet, pe site-uri ca www.elefant.ro
Funda?

| fulgerul090608 explică (pentru KoallaBăă):

Deja am citit jurnalul unui Puști

| StefanOctavian a răspuns:

Capitan la 15 ani, Comoara din insula, Harry Potter, Gulliver în ţara piticilor, Micul print, Aventurile lui Tom Sawyer...Asta am citit si eu pe la 12-13 ani happy

| R4153822 a răspuns:

Pai draga tu ce doresti titluri de carti sau denumiri de baieti? titluri de carti nu va indregostiti primavara aceasta carte are mai multe nuvele, amintiri din casa mortilor, jucatorul, demonii, adolescentul, umiliti si obiditi