| anonim_4396 a întrebat:

De pe ce site pot comanda carti, un sait in care sa gasesc mai toate cartile de pe piata ..Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.librarie.net/......ultate.php

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Http://timez.ro/happy-hours-reduceri-la-orice-carte-doar-astazi/ poate gasesti ceva interesant, doar astazi 26 martie intre 20:00 si 22:00 reduceri de la 30% la 80% la TOATE cartile din site.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca pe librariaelefant.ro. Are foarte multe carti din toate domeniile si genurile, la preturi acceptabile is e o editura serioasa.

| DeKoniec a răspuns:

Nu eMAG, vreau un site care sa aiba si o mica descriere despre carte...Ex in carte este vorba despre o familie care avea un catel, un purcel si un papagal Ara ..intelegi?big grin

| DeKoniec a răspuns:

NU am gasit.

| DeKoniec a răspuns:

Scuze dar yogman a raspuns inaintea ta...imi pare rau.

| SSWK a răspuns:

Cauta pe Amazon.

| Mimino a răspuns:

Sunt multe site-uri, acum depinde ce carti te intereseaza. Exista si posibilitatea ca pe unele dintre ele sa le gasesti pe unele site-uri care nu au o "vizibilitate" prea mare si sa nu fie in cele cu o oferta mai bogata. Nu mai spun de diferentele de preturi si/sau oferte speciale.

Doar cateva exemple:
http://www.elefant.ro/? gclid=CO6go-_2mrYCFcJZ3godfx4AQQ

http://www.librarie.net/? nia=86&niaadgr=XLLCnl&gclid=CMbtkfz2mrYCFYKN3godGnwAkA

http://librarie.carturesti.ro/prima-pagina-1/

Spor la cautat, cumparat si, bineinteles, lectura placuta!