| Pop_Tedi_2000 a întrebat:

De unde pot citi online povestea florin scrie un roman? dau funda?

Răspuns Câştigător
| Kuws2 a răspuns:

Uite, iti spun din proprie experieta ca daca nu iti este absolut necasara aceasta carte la scoala/liceu sau daca nu vrei neaparat sa o citesti sa treci peste ea si sa cauti carti mult mai bine scrise, eu consider ca este ceva scris ca sa fie, pierdere de timp, sunt o multime de carti care isi merita tot timpul din lume, dar... Have fun!