| OanaAndreea2004 a întrebat:

Deci, aș vrea sa creez o poezie pentru unchiul meu care se va întoarce din străinătate. Cine mă poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spor la compus!
Ajutorul il gasesti in cartile cu poezii si foloseste-ti imaginatia.

| BarbieGirl13 a răspuns:

Scrie despre dor daca ti-a fost dor de el, despre fericire daca esti fericit/a ca a venit, despre distanta...despre orice poti scrie.
Mult spor

| OanaAndreea2004 explică (pentru BarbieGirl13):

Despre asta as vrea sa scriu, dar nu am prea multa inspirație, am creeat deja o strofa, dar mai am nevoie de ajutor. Tu ai niște idei?

| BarbieGirl13 a răspuns (pentru OanaAndreea2004):

Sincer nu prea le am cu astea laughing Te poti inspira din carti cu poezii de la biblioteca sau poate dai pe internet de ceva de genul. In orice caz, incearca sa ramai cat mai originala si sa transmiti un mesaj clar si sincer catre unchiul tau :3