| DarkShina5566 a întrebat:

Din noua colectie Biblioteca pentru toti, cartile vor aparea saptamanal?

Răspuns Câştigător
| DukuRaduku1957 a răspuns:

Daa...

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Mai există „B.P.T"?
La ce editură?

| DarkShina5566 explică (pentru corolav):

Pai asta e editura : Biblioteca pentru toti. Ma rog, nu e chiar o editura. Cartile astea apar cu ziarul Adevarul sau Jurnalul National. Nu mai stiu exact.

| corolav a răspuns:

Pentru DarkShina
O editură lansează ( inițiază ) o colec ție, în cazul de față „Biblioteca Pentru Toți" ( B.P.T.)
Este o colecție care datează de a proa pe 100 de ani și a carei apariție a fost sistată după 1990.
Oricum, mulțumesc!

| DukuRaduku1957 a răspuns:

Funditaaa? happy happy