| LauraG3 a întrebat:

Mai bine cumperi cartile sau le imprumuti de la biblioteca? Pareri?!

3 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Mie imi place sa le cumpar.

| anonima01 a răspuns:

Depinde, daca este o carte care iti place si stii ca mai vrei sa o citesti atunci merita sa iti cumperi cartea, daca nu este mai avantajos sa o imprumuti de la biblioteca, mai ales daca este o lectura obligatorie de la scoala, nu imi plac cartile alea deloc.

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Este mai bine sa cumperi cartile, asta doar daca iti permiti. Daca nu, este foarte bine sa le imprumutam si de la biblioteca. Important e sa citim.