| anonim_4396 a întrebat:

E frumos sa fii astrolog? Vreau sa fiu astrolog adică să studiez astrologia că știință și nu știu care e cel mai bun autor de carte din domeniul astrologiei din Romania. Poate ma puteti ajuta voi.

3 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Iara incepi cu astrologia? E o farsa prietene, vrei sa-i minti pe oameni ca sa-ti castigi existenta?

| DonEduardo a răspuns:

E o escrocherie pura.

| chuckmanson a răspuns:

Da nu te mai saturi cu astrologia ta? Mai du-te la munca și castiga-ti banul cinstit nu prin minciuni și escrocherii!