| dragalasuul a întrebat:

[Funda] Spuneti-mi si mie intamplari ciudate de ale voastre.

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Eram cu sora mea in casa. Stateam in camere separate una de alta. Toti erau plecati la cumparaturi. Eu eram pe laptop si ea pe calculator. Ma scol din pat sa ma duc la bucatarie sa infulec ceva si o simt in spatele meu uitandu-se insistent la mine. Ma intorc si nu o vad asa ca ma duc in camera la ea. Nu era pe calculator si m-a atins. Cand m-am intors nu era nimeni. Am spus : Nu incerca sa faci pe smechera cu mine ca nu merge si te bat. Am auzit un ras. Spun eu : Bine. Lasa ca te prind eu. Ma duc pe hol si o vad cum intra in casa : Ce faci? Incerci sa ma sperii? Ea: Am fost afara cu o prietena...

NU STIU ce a fost asta, dar a fost ciudat.