| тøхх a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva intamplari ciudate de ale voastre? [ GROAZA ] Nu luate dupa net, fara Bloody Mary chatterbox, ca pe aia am auzit-o de nu stiu cate ori. Si fara site-uri plz! Vreau asa intamplari de-ale voastre sa mai citesc si eu. laughing Cica. love struck [ mersssi!;* ]

3 răspunsuri:
| 0SomeOne0 a răspuns:

Am gasit un site cu povesti de groaza(intamplari reale, dar si din imaginatie) www.spectrulrealitatii.ro Poate il stii, dar totusi. sper ca te-am ajutat!:)

| clickdreaptadelete a răspuns:

Pai am ceva dar nu e prea asa HORROR laughing. mergeam sa duc gunoiul si asa la nivelul blocului sa miscat in spirala o lumina albastra si a disparut.am si altele da-mi id pe PM daca vrei sati mai povestesc!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa spun? Mergeam intr-o dimineata la scoala si am vazut o luminita misterioasa venind nu stiu sincer de unde care se tot stingea si se aprindea iar... f ciudat...