| Tyna33 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste intamplari amuzante!(deale voastre)FUNDA+VOTbig grin

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*spune o intamplare amuzanta*
Ha, ha, ha...ti-a placut?

| AikkoxD a răspuns:

Am fost la magazin şi am căzut într-o groapă. Fericită?

| HepiBăluuns a răspuns:

Cred ca am mai zis-o de 25 de ori, dar la alta nu ma mai chinui sa-mi amintesc... m-am dat cu catedra pe scara profilorstraight face

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

De 3 luni incoace visez doar ca eram ba cu echipa TAPS la vanatoare de fantome, o data chiar intr-un subsol ( inexistent) din casa strabunicii, sau cu cei de la TopGear UK ( pe transalpina de exemplu, sau in living-ul de la hotel, motaind ), sau eu facand parte din emisiunea Ultimate Survivor ( blocata in diferite chestii sau atarnand de lanturire de pe tavan a unui tunel inundat...) si mai multe.

| wPapy a răspuns:

Poi am jucat adevar sau provocare si m-a pus un prieten sa stric:Imi place femeile dar mai mult barbatii!laughing

| bloondina a răspuns:

Noaptea visez ca le spun bancuri prietenilor mei si cand ma trezesc realizez ca de fapt stau in ridicata in pat si rad singuralaughinglaughing)