| Adrian_Radu_1996 a întrebat:

Hei a citit cineva cartea "Initiere in magia alba si magia neagra" de Eric Pier Sperandio? Daca da, ce parere aveti despre ea? SI imi puteti recomanda o alta carte despre magie (alba)?

2 răspunsuri:
| KateBubble a răspuns:

Nu am citit cartea, dar mai bine nu te apuci de prostii din astea big grin

| Adrian_Radu_1996 explică (pentru KateBubble):

N-am sa ma apuc, laughing nu sunt vreun fel de adolescent cu probleme in dragoste care crede ca demonii sunt cool, cum sunt majoritatea. Ma interesa mai mult magia elementelor. sad