| maria4445 a întrebat:

Hei! Daca ati citit "Numele Trandafirului " sau "Hotul de carti ", puteti sa imi spuneti aproximativ pe la ce pagina este descrisa bibilioteca sau este vorba despre una? Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| teoteo12 a răspuns:

Am citit "Numele trandafirului". subiectul se invarte in jurul crimelor comise si da e vorba de o biblioteca de la o manastire de calugari. In primele 50 pagini cred ca ar trebui sa gasesti si descrierea bibliotecii