| anonim_4396 a întrebat:

Hei,salut TPU.Acum cativa ani am citit o carte despre 2 prieteni,un baiat si o fata, in care fata a murit in urma unui accident...nu mai stiu multe detalii...dar cred ca a fost facut si un film ..stie cineva numele cartii?

3 răspunsuri:
| MirceaAndrei2017 a răspuns:

Cei doi erau adolescenti sau copii ..si parca era ceva in legatura cu o casa in copac...de unde a aparut si beleaua

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru MirceaAndrei2017):

Ma pierd in tine? Dar aici baiatul a murit, copacul a cazut peste el si peste casa.