| SecretKiss_6821 a întrebat:

Am si eu de facut un cadou pentru o persoana speciala si as dori sa ii iau o carte, din care sa invete sa pretuiasca viata mai mult. Ea este de fel o persoana pesimista si trista si ma gandeam sa ii iau ceva care sa ii ofere o alta viziune asupra vietii. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Daca e trist.Fa-l vesel luandu-i ce ii place! Cred ca stii daca e o persoana speciala.Ia-i o carte ex: Herry Potter, Poezii ETC... Funda?big grin

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Daca o persoana este trista... poate are motive. Mai mult sau mai putin clar definite.

Personal i-as face cadou cateva sedinte de psiholog.

| Anonimastilata a răspuns:

Poti sa ii iei Tara Duncan, cu siguranta va avea o alta privire asupra vietii, e o carte plina de umor...dar daca vrei sa ii arati o parte ami trista, hmm...ai putea ori sa ii arati un film(despre oi frati care traiaun in timpul unui razboi mondial) ori o carte despre o fatace tine un jurnal tot in timpul unui razboi mondial- dar astea sunt cam triste