| AA463 a întrebat:

Neata! Imi poate da cineva niste idei despre ce cadou sa fac unei fete la majorat?
Ma gandeam sa ii iau o carte perversa, imi puteti spune cateva?

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Wow...exact ce isi doreste orice fata la majoratul ei..not!
De ce nu ii iei un cadou normal? Ceva ce sa ii placa si sa ii foloseasca?

| sara29 a răspuns:

Ei bine. Aici depin de și de starea ta materiala și de relația ta de rudenie/prietenie cu acea fata. Dacă de exemplu, ai fi părintele ei sau vreun unchi, ai putea sa îi iei o mașină, daca ai bani. Laptop, telefon, un album cu diferite poze, ursuleț uriaș, și depinde și de ceea ce îi place ei sa facă. Sa citească? Sa cânte? Sa facă sport? Sa stea pe telefon? Filmele? Cărțile? Baieții?
Răspunsul corect e la tine, nu la noi.