| Sophie2105 a întrebat:

Urgenta!
Maine este ziua de nastere a tatului unei prietene si vrea sa ii ofere un cadou foarte special, facut manual deci vreau idei pentru seara asta! :*
Fundita :3

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Dreamcatcher.Este frumos, folositor cel putin din punct de vedere estetic.Si este un cadou numai bun pentru cineva care apreciaza lucrurile hand made

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Nu cred ca ar fi potrivit un cadou handmade,pentru o persoana,care nu este ruda cu tine.
Cred, ca ar fi mai potrivit, sa cumperi o sticla de vin bun, o sampanie mai deosebita, sau ceva de genul.Cadoul frumos ambalt si o felicitare cu niste cuvinte sobre, dar calduroase.Banuiesc,ca este o diferenta de varsta, destul de mare intre voi.Deci nu cred ca este cazul sa fiti "familiari".
Petrecere frumoasa si "La multi ani!" sarbatoritului.

| Sophie2105 explică:

Dar prietena mea vrea idei de cadouri nu eu happy