| anonim_4396 a întrebat:

ce cadou i-as putea cumpara unui amic la majorat? Nu as vrea ceva traznit, ma gandeam la vreun parfum, o cartethinking sau ce altceva? Pana in 50 de leihappy cat mai multe idei pls:-s
Dau >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| andreutza05_1656 a răspuns:

Eu i-as lua un ceas! cred ca i-ar placea!

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Un CD cu muzica preferata happy

| Ciufuliciii a răspuns:

O bratara de argint pentru baieti si scrie-i numele pe ea.si poti sa-i iei si ceva traznit sa-ti bati intr-un fel joc d el pentru ca asta se cumpara la un majorat!happybig grin

| Roxana_8408 a răspuns:

LA majorat si sa-i iei o carete nu prea cre(in fine dc nu e tocilar) si sa te incadrezi in 50 lei si sa fie un parfum de calitate nus.ai putea pune bani cu cineva si sa ii luati ceva mai bun.asa nu-s