| Inela a întrebat:

Cei care au citit cartea "Mizerabilii" de Victor Hugo, pareri? Nu v-ati plictisit? big grin

Răspuns Câştigător
| Birlik65 a răspuns:

Ce am spus la inceput ca este super plictisitoare...este intr-adevar pentru cine nu-i simte esenta, cine se implica...o traieste..succes!

12 răspunsuri:
| Sergiu1996 a răspuns:

Este o carte super, te ajuta sa cunosti extremele sufletului...

| Birlik65 a răspuns:

E fantastic de plictisitoarewinking

| Birlik65 a răspuns:

Chiar nu ai citit-o? Weird..iti recomand sa o citesti, cel putin filmul a fost SUPER TARE! Sa ajungi sa traiesti de la o extrema la cealalta...trebuie sa citesti cartea, ori sa vezi filmul..Succes!

| Inela explică (pentru Birlik65):

Pai o s-o incep curand happy Sper sa-mi placa

| Inela explică (pentru Birlik65):

In acest caz, cu sfaturile si spusele tale, meriti o fundita de la minewinking
PS: tu la cati ani ai citit-o?

| Birlik65 a răspuns (pentru Inela):

Am 48 acum, tu la cati ani crezi ca am cicit-o?winking

| Inela explică (pentru Birlik65):

Pai, nu stiu... in adolescenta? big grin

| Birlik65 a răspuns (pentru Inela):

Da..in liceu...colegiu acumwinking

| Birlik65 a răspuns (pentru Inela):

Ce am spus la inceput ca este super plictisitoare...este intr-adevar pentru cine nu-i simte esenta, cine se implica...o traieste..succes!

| サクラ a răspuns:

Nu este deloc plictisitoare, pot sa spun ca m-a fascinat.Mi s-a parut mai frumoasa decat Notre-Dame de Paris, pe care am lasat-o de 2 ori, deoarece nu mi-a placut.

| 123Stefy456 a răspuns:

Da... eu citesc mult, dar asta m-a plictisit de la primele capitole...

| Inela explică (pentru 123Stefy456):

Si cam ce teme sunt introduse in ea? Razboi? Dragoste?