| IonGeorgica a întrebat:

Hei tpu.Deci azi am citit o carte.Era despre un baiat din scoala generala care nu-i placea sa citeasca si a angajat un colega citeasca in locul lui si sa-i zica ce se intampla.Pana la urma el nu mai acepta i bla bla.Pe la mijlocul cartii el zice de iubirea vietii lui si incep sa-mi placa cartile de genu cu adolescenti care se indragostesc si tot asa.Ma rog,la sfasitul anului el a trebuit sa faca un eseu si a ales o relatie dintre doi oameni din grupuri diferite.A bagat-o pe iubirea lui cu unul din colegii lui,crezand ca nu va tine, dar a tinut.

Deeci...stiti niste carti de genul? Daca da, ziceti-mi va rog.

Cartea se numea cum sa faci sa nu citesti BTW

1 răspuns:
| Cryss_Cristina_1997 a răspuns:

Carti de genul in ce sens? Cu faze comice cum este la Cum sa faci sa nu citesti?
Nu inteleg la ce te referi. SPune-mi genul de carte pe care il cauti.