| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Imi sugerati niste carti din genul fantasty si supernatural? Ar fi bine daca ar avea si un pic de dragoste.Si sa nu fie carti dupa filme sau seriale.
Am citi urm carti (pe care sa nu mile ziceti) :Academia Vampirilor,Nu plange sub clar de luna,Fetele gallangher,Fantomele ne stiu toate secretele si Mai laso moale cu fantomele,Donmnisoara Cristina,Iubire mostroasa, Printesa Gheturilor si Sarpele.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
| Vaculin_Andreea_1984 a răspuns:

Pentru fete:Regina vampir de Kaye Umansky

| simonica22 a răspuns:

Singurele care sunt chiar misto sunt saga amurg si the vampire diares

| dutzu0902 a răspuns:

Incearca Vampire Diares.Are actiune, mult supranatural, triunghiuri amoaroaese intre vampiri etc.E foarte tare! Sunt 8 carti! Funda?

| Cosma_Mihaela_1999 explică:

A da am mai citit si Sange albastru!

| OMGIdontcare a răspuns:

Ai putea incerca si Jurnalele Vampiriolr, Oksa Pollock ( care nu e nu stiu ce ) sau Vampirii din Morganville.

| Cosma_Mihaela_1999 explică:

Bai acum serios! Am precizat clar ca nu vreau carti dupa filme si seriale! Asa ca sa nu mai aud de saga amurg si the vampire diares!

| Roby669 a răspuns (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Serialele sunt facute dupa carti :-P
Tara Duncan - Sophie Audoin Mamikonian
Cimitirul Animalelor - Stephen King