| andra65 a întrebat:

Hei, TPU! In toamna trec clasa a v a si sunt foarte curioasa sa vad varianta pdf a culegeri MATEMATICA CLASA A V A SEMESTRUL 1 CLUBUL MATEMATICIENILOR.Imi putei da si mie varianta pdf a culegerii? Eu nu am gasit o!

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Trebuie s-o cumperi!

| andra65 explică (pentru Clorox):

Eu as vrea varianta pdf. Cred ca toata lumea stie ca trebuie sa o cumperi.

| Clorox a răspuns (pentru andra65):

Fato, m-am referit ca nu o gasesti pdf decat daca o cumperi, nu gasesti exemplar gratuit!

| andra65 explică (pentru Clorox):

Era doar o simpla intrebare nu cred ca trebuie sa te agiti atata. Si comentariul meu a fost destul de clar. Am vrut sa vad daca cineva a gasit varianta pdf.

| Clorox a răspuns (pentru andra65):

Am zis ca nu exista varianta free, atat, sincer, nici macar nu-mi pasa laughing
Nu am pentru cine sa ma agit!