| Nymeria a întrebat:

Hei TPU, vreau sa ma apuc de o noua serie de carti, si nu stiu care, daca puteti sa-mi recomandati niste carti(sau serii) in care sa fie muuuulte personaje(gen Cantec de gheata si foc) chiar daca sunt in englezalaughing)

mersi pentru orice raspunslaughing

3 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Pai incearca jurnalele vampirilor, ca mie mi-a placut foarte mult.
Uite si altele:
Sange albastru;
Nu plange sub clar de luna;
Nascuta la miezul noptii;
(Seria)Instrumente mortale;
....etc.

| MirelaBucuresti a răspuns:

Nu vrei sa te uiti la poze mai bine pe www.ciz.ro sau www.220.ro ca eu rad de nu mai pot de o ora :)) iti trece de citit.

| Nymeria explică (pentru MirelaBucuresti):

Presupun ca esti o fetita in clasa a 5 care rade de oameni mari care citesclaughing mai bine du-te si te joaca cu papusile, mami, asta-i pentru adulti, bine ca am fost eu, altul te injuralaughing