| BlackCh0ull a întrebat:

Hei TPU.

Vreau sa scriu o carte pe wattpad. Imi dati si mie niste titluri? Sa stiti ca primesc cu drag si cateva propuneri de ale voaste, imi trebuie multa imaginatie! ^.^

Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e horror : "Suflet demonic"
Daca e romantica: " Iubire la limita infinitului" " strigatul iubirii" "amor in lumina lunii"
Politiste: "In mintea unui criminal" sau "Gloante oarbe" "Psihicul unui ucigași"
SF: La limita existentei. Forta si strategis.
Comedie: " Bossul Bobby si Patrocle :]]
Cu vampiri: "Colti sfidatori" Ochii întunericului. "INRI teama mortii"
Cu varcolaci:" Sub clar de luna"
Altele: Aici habar n-am big grin
Hei, ce nume ai pe wattpad, sa-ti dau vot + comm daca e tare carte.winking

| BlackCh0ull explică (pentru anonim_4396):

Hei, numele meu pe wattpad este ''KarlaGeorgiana'' :]] si multumesc pentru titluri ♥!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackCh0ull):

Cu plăcere! happy mersi de funda.
O sa te caut.winking

| BlackCh0ull explică (pentru anonim_4396):

Tu ai carte?♥

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackCh0ull):

Da, am una terminata care e cam stupida, si una abia inceputa.