| AleManolache a întrebat:

Vreau sa scriu carte, mai filozofica dati-mi si mie niste titluri (mai multe titluri)
Pupici
P. S. Fundita

1 răspuns:
| DDoctorita a răspuns:

Daca te referi la adevarata filozofie, atunci sa stii ca marii filozofi gen Kant, Platon, Aristoteles... nu lea trebuit nici un nume special! Pur si simplu siau pastrat numele, deci ce zici sa pui numele tau?

Pe alta parte daca te referi la o novela gen filozofic, ca sa poti pune un nume bun, ar trebui citita prima data!

P.S. Numele unei carti se pune tot timpul la sfarsit! happy