| AliTheo18 a întrebat:

Hei tuturor! As vrea si eu sa va dau un link cu Wattpad-ul meu, si as dori sa cititi ceea ce am scris, si sa imi spuneti daca sa continui sau nu.Eu am mai pus o intrebare despre primul capitol, pe care unii au vazut-o.Dar acum, am facut niste modificari si am adaugat si al doilea capitol.Va rog sa cititi.Si,as vrea sa-mi spuineti parerea voastra.E bun? Nu e bun? Continui, sau nu sa scriu? Ce va place? Ce nu va place? http://www.wattpad.com/user/AliiAlinua

1 răspuns:
| wolder a răspuns:

Blocati in urmele trecutului:
imi place introducerea,
nu-mi place numele de echipa "leilor", incearca altceva
"
baietii se apropie si isi dau o imbratisare mare "- aiurea, baietii nu se imbratiseaza de obicei.
si apoi faza cu "mai ales capitanul lor". asta n-am inteles-o
se imbratisau, dar mai ales capitanul,. schimba aici!

"tovarasii profesori" -numai in comunism se spunea asa

asta e genul ala de poveste cu adolescenti liceeni. pentru genul asta de idee, e draguta.

faza cu baietii cand sunt certati de profu' de chimie e josnica, la cat de zmei se credeau ei se transforma in pudeli daca le zice un prof ceva. nu am intalnit asa ceva vreodata laughing

dupa parerea mea prea multe personaje, insa imi place finalul cap 1 ca ne lasa o urma de mister

sunt atee si faza de la sfarsit cu Dumnezeu mi-a displacut, dar in fine.

poti continua, vreau sa mai citesc.
bafta