| Gamerita a întrebat:

Heii...am nevoie de putinn ajutor puppy dog eyes. Decii : tema de vacanta-sa fac o compunere despre "o intamplare din lumea gazelor" :/... da`ti`mi niste ideeeeei plsss :O33. fundita + vot restuuu :*

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Cel mai fain ar fi sa te imaginezi tu ca o gaza in lumea gazelor happy Afli ce parere au gazele despre oameni, cum supravietuiesc iarna etc. Imaginatia nu are limitewinking mult noroc sa iei 10 happy!

3 răspunsuri:
| Flynn2001 a răspuns:

De ce e fluturele asa colorat. Povestea buburuzei. Iarna la albine

| Andreea2013 a răspuns:

Iarna in stup
Iarna in musuroi
Exemple de iarna