| Anna554 a întrebat:

Am nevoie si eu de ajutor. Am primit temă să scriu o compunere narativa despre o întâmplare interesantă din vacanță și urăsc tema asta. Profesoara noastră ne-o da după fiecare vacanta, iar eu in mare parte stau acasă si nu fac nimic interesant in vacanțe. M-am gândit sa scriu despre o vacanta la bunici sau la mare/munte, dar am scris despre aceste locuri de atâtea ori ca m-am saturat. Ar putea să-mi de-a si mie cineva o idee despre ce as putea sa scriu?

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Ai putea sa scrii despre o vizita la Pestera Muierii sau alte pesteri.Ar fi mult mai interesant