| WeRockYaaa a întrebat:

Heii TPU happy Dati-mi cateva titluri de carti de groaza pe care le pot gasi la biblioteca big grin Dau Funda :* Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate romanele lui Stephen King, gasesti titlurile pe ro.wikipedia.org.

| Aberdeen a răspuns:

"Cronicile Wanderstone" de joseph delaney.eu am luat doar primele 3 volume de la binlioteca, restul (pana la 9) le-am cumparat straight face

| HighByTheBeach a răspuns:

Uite si tu niste carti dar n-am idee daca se gasesc la biblioteca: http://www.librarie.net/autor/10571/Dean-Koontz. Sper ca ti-am fost de folos. O zi buna!

| yo547 a răspuns:

Buna Dracula si Nu plange sub clar de luna. Funda?

| beautifulpeople a răspuns:

Padurea spanzuratilor
Creatura
Dracula