| LiimeXdx a întrebat:

Imi dati niste idei de titluri pentru publicarea unei carti? Cartea cuprinde:aventura, comedie.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Ma abtin cu greu sa nu fiu acid. Si subiectul carti care ar fi?!

| LiimeXdx explică (pentru anonim_4396):

Pai ar fi vorba despre o aventura in New York, 2 oameni au fost rapiti si ca sa scape trebuie sa faca diferite nebunii (provocari). Ceva asemanator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LiimeXdx):

Titlul cartii ar trebui sa fie legat in special de scopul aventurii. Ce anume ii baga in bucluc. Succes.

| LiimeXdx explică (pentru anonim_4396):

Ok si mersi big grin