| ஐღArinaღஐ a întrebat:

Heii TPU,
Stie careva cand va aparea volumul 5 din Fetele Gallagher in librarii? Sau sa-mi spuneti daca a aparut,pentru ca l'am cautat peste tot online si nu l'am gasit tradus,desi a aparut in America anul trecut,si ar fi trebuit sa apara si la noi pana acum,bineinteles,daca s'au inteles la pretlaughing
Multumesc muult, fundooi!

8 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Editura Leda a anuntat mai demult ca s-ar putea sa apara pe la sfarsitul anului 2013 sau pe la inceputul anului 2014 impreuna cu BRAVO. Dar nu este official.

| ஐღArinaღஐ explică (pentru Mwha):

Atat de tarziu? Adica pana'n 2014? Am sa moorlaughingDesi am citit'o in engleza, cartea a fost mult mai complexa decat numerele precedente si nu m-am oprit la fiecare cuvant necunoscut sa'l caut pe google translatelaughingHei, stii cumva vreun mail al editurii unde pot intreba, sau daca pot ledabooks sa intreb vreun admin? Mersi mult de raspunsbig grin

| Mwha a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Eu am citit de aici : http://www.ledabooks.ro/blog/ stirea, ai putea sa scrii si la comentarii la o carte de acolo, intrebarea ta. Uite aici pagina de contact : http://www.ledabooks.ro/index.php?dispatch=pages.view&page_id=5.

| ஐღArinaღஐ explică (pentru Mwha):

Mersii mult! Asa o sa fac..iti meriti fundita, dar am pus intrebaera acum o ora, asa ca mai astept niste raspunsuri, oricum ai vot de la minelaughing

| Mwha a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Daca nu ma crezi, in fine... intreaba-i pe cei de la Leda, dar chiar nu te-am mintit, asta am citit. Nu sunt obsedata de funda, am vazut odata o intrebare :,, De unde imi pot cumpara un waver? " si unul a raspuns :,, De pe www.cumparawaver.ro ", nici macar nu exista site-ul ala. Si cu placere. :)

| ஐღArinaღஐ explică (pentru Mwha):

Nu am zis ca nu te credlaughingnu stiu cand ai inteles u astalaughingam zis ca mai astept raspunsuri, desi tare ma indoiesc ca voi primilaughingSi u esti fan, sau?laughingBy the way, am citit primele 2 capitole din Mama.Ce sa zic, povestea e tare, desi eu m'as concentra pe detalile sangeroaselaughing(i know, i'm weird)

| Mwha a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Ok, deci inteleg ca primesc funda, sau nu? Ai si tu cont de wattpad? Daca da care? In capitolul 4 urma nebunia, dar m-am cam lasat de scris. Am scris protestul acela cu cateii asa la repezeala, pentru ca sunt nedreptatiti, da in rest nu cred ca mai scriu...

| ஐღArinaღஐ explică:

Da,dar inca nu mi-am adaugat povestea, si nu am pus mai nimic pe cont, deci nalaughingma rog, vreau sa pun povestea cand e gata, cam prin 2014laughingca's numa la capitolul 8 si nah, am sa recitesc si rescriu totlaughingPoate pentru ca am 13 ani si nah..nu sunt cine stie ce scriitorlaughingprietenii spun ca e faina, da' ce stiu eilaughingNu prea am chef sa ma faca cineva analfabeta, If you know what i meanlaughing