| Ziiziii a întrebat:

Heiii happy Ce carti imi recomandati? Imi plac cartile de dragoste, aventura... Ceva care sa ma tina in continuu suspans, in care sa ma pot implica emotionalwinking. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Alchimistul - Paolo Coelho
Love Story - Erich Segal
Cel mai iubit dintre pamanteni - Marin Preda
Mizerabilii - Victor Hugo
Contele de Monte Cristo - Alexandre Dumas

12 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Iti recomand "La rascruce de vanturi"-Emily Bronte, "Rebecca"-Daphne du Maurier, "Mandrie si prejudecata"-Jane Austen, "Dragoste in vremea holerei"-Gabriel Garcia Marquez, "Love Story"-Erich Segal, "Pasarea spin"-COlleene McCullough, "Pe aripile vantului"-Margaret Mitchell, "Panza de paianjen"-Cella Serghi, "Maitreyi''-Mircea Eliade"Winnetou", "Comoara din lacul de argint", "Testamentul incasului"-Karl May, "Contele de Monte-Cristo", Cei trei muschetari", "Dupa douazeci de ani", "Vicontele de Bragelone"-Alexandre Dumas, "Shogun"-James Clavell, "Moby Dick"-Herman Mellville

| ForYouBaby a răspuns:

Uite aici ai o multime de carti de genu :)
http://www.librarie.net/......-carti.php
Sper ca te-am ajutat :)

| ElenaRomann a răspuns:

Unconditionally

| ElenaRomann a răspuns:

Hellixir

| ElenaRomann a răspuns:

Love without barriers

| ElenaRomann a răspuns:

Cassie de Nichita Nicole

| ElenaRomann a răspuns:

Sisters forever

| ElenaRomann a răspuns:

I love my life ..toate le poti gasi pe www.wattpad.com o sa-ti placa :)

| eueueueueue a răspuns:

Jurnalele vampirilor.

| diana26 a răspuns:

Eu nu mai ce am terminat de citit,, Scrisoare de dragoste,, de Mihail Drumes, iti marturisesc ca am plans o gramada... e de dragoste

| Limitless007 a răspuns:

Vampire Academy.

| enTine a răspuns:

Amurg
Departe de lumea dezlantuita
Harry Potter (dar nu-i de dragoste)
happy