| Ilovebooks a întrebat:

Hello. De curand am inceput sa scriu o poveste pe wattpad. Mai exact, de trei zile si am nevoie de parerile voastre sincere. Aruncati o privire va rog mult.
http://www.wattpad.com/story/41014929-lumina-din-intuner ic

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mie unul imi place la nebunie ideea.O munca excelenta.Se vede ca ai o mare experienta in ceea ce faci.
Felicitari!

| corolav a răspuns:

Subiectul nu e ceva care să te dea pe spate. Mai degrabă oarecum șablonard, în spiritul a ce vor niște domnișoare să pună pe tapet cu pretenția de a fi scriitoare.
Greu de citit.
Dar, peste toate, cu multe greșeli de ortografie, cu pusul virgulei lîngă conjuncția „și" sau cu pusul virgulei unde nu trebuie și ne-pusul ei acolo unde se impune.
Chiar în acest enunț.
Corect ar fi : „Aruncați o privire. Vă rog mult!".
Încă destule ne-bune în acest text cu pretenție de literatură.
Sănătate!