| TaNNNkEr a întrebat:

De ceva timp am pus ochii pe un controller de pe eMAG ce era la resigilate: Razer Onza Tournament edition. Pt ca nu am avut atunci banii necesari, am tot amanant pana am vazut zilele astea ca nu mai este pe eMAG, si cand am cautat in alta parte, nu il are nicaieri pe stoc. As vrea daca puteti sa-mi spuneti de unde pot gasi unul sau daca are cineva si vrea sa-l vanda, sa-mi spuneti. Sa fie neaparat Tournament edition!

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, îmi pare rău că n-ai mai găsit, şi eu am vrut şă-i fac cadou unui prieten care îşi dorea dar se găsesc greu, afară sunt dar la noi... Deci puţin probabil vom găsi, poate totuşi... speranţa moare ultima.
Baftă!