| Cumiory a întrebat:

Hey toată lumea aș vrea și eu să știu dacă vă place povestea mea: http://www.wattpad.com/70630860-cea-mai-fixa-cerere-de-c asatorie. Vă mulțumesc mult

1 răspuns:
| Delmoniko a răspuns:

Bine scris... presupun ca esti inca la inceput. Se vede si varsta. Scena e interesanta, dar prea cliseica. Too munch English talk. Nu folosi cuvintele cu majuscule decat daca vrei sa subliniezi ceva foarte important. Contureaza mai mult locul scenei, imprejurimile, personajele. Descrie gesturile, mimica, trasaturile fetei, fa dialogul sa vibreze.
Si scrie, cu cat scrii mai mult cu atat va devein mai interesant.