| SaraLarisa17 a întrebat:

Ce înseamnă atunci când un băiat prinde o fata de fund și de tate și tot bate apropouri despre s*x? Dar totuși toată lumea vede ca tipul o place pe fata chiar dacă el spune ca nu. Totuși da semne ca e leșinat după acea fata. A spus cineva ca asta înseamnă ca te considera cu**a... ce spuneți? Și tot spune despre căsătorie chiar dacă are 17 și fata are 14... happy Mulțumesc anticipat.

12 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ca e un nesimtit imatur, iar fata foarte fraiera.

| RAY a răspuns (pentru DeeaMarry):

Dar de ce e un nesimtit imatur ce ai vrea sa-i faca sa o ceara in casatorie?

| DeeaMarry a răspuns (pentru RAY):

Daca tu cand placi o fata o cuceresti ciupind-o de sani si fund, imi pare rau pentru tine, dar degeaba ai 26 de ani, ca mintea tot de 10 iti e.
Ce face individul asta se numeste hartuire sexuala si se pedepseste prin lege.

| RAY a răspuns (pentru DeeaMarry):

Eu cand plac o fata imi folosesc ratiunea care inconstient imi spune ca nu-i de mine si o las balta simplu in fine aici nu-i vb de mine aici e vb de mai multe lucruri lipsa educatiei spun eu e grosoloana, baiatul e inatur are 17 ani desi nu e matur, fata are 14 ani e o copila, astea sunt cazuri aparute din cauza a multor lucruri dar ca la 17 ani vrea doar sex e ceva normal biologic desigur nu pedofolilie cu fete de 14 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur o place, ar vrea sa faca sex cu ea, dar din păcate nu au nici unul din ei vârsta potrivită pentru sex, deci cel mai bine ar fi sa nu dati curs acestei dorinte, care este perfect normală cand esti casatorit, dar altfel aceste afectiuni sunt total interzise.

| RAY a răspuns:

Se comportanta conform varstei lui, nu e vb de imaturitate e tanar are 17 ani doar nu ai vrea nunta cu el nu? la varsta ta vrea sex ceea ce si normal ce ar putea vrea nunta, copii?

| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu ar trebui sa se intample! Inseamna ca baiatul este nesimtit si poate fii pedepsit de parintii fetei, sau de profesori.
Nici un om normal la cap nu ataca fetele si nu le atinge pe sani sau fund, asta inseamna ca le ataca sexual si se actiunea lui poate fii pedepsita prin lege.
Pana una alta, profesorii si directorul scolii trebuiesc infromatii cu privire la acest comportament total nesanatos si anormal din partea acestui baiat, si parintii ambilor copii: fata si baiat.
Baiatul risca nota mica la purtare si chiar exmatricularea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Respectivul baiat incearca prin orice metoda sa ajunga si sa intre intre picioarele tale. Cu gura sau cu penisul, dupa cum i-o fi norocul. In nici un caz nu te considera curva dar sigur teconsidera mnaiba si prostuta si spera sa reuseasca sa te "abureasca" pentru a-si atinge telul. Depinde doar de tine daca va reusi sau nu. Mare atentie si multa sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Te considera na iva * Corectorul automat nu cunoaste cuvantul naiba si trece naiba. Ce naiba rolling on the floor

| Mussette a răspuns:

Asta cu casatoria e placa veche in cazul baaetilor care vor a vrajeasca ieftin fete naive. Sa fim seriosi, niciunu nu viseaza casatorie pana la logodna si nici atunci toti. laughing)
Si prin comportamentu lui, vrea "sa ti-o traga". La cei 17 anisori ai lui, hormonii nu prea mai au control si se manifesta intr-un mod nesimtit fata de o fata, cu care presupun ca nu e.
Iar tu daca vrei ceva respect si nu doar sa fi una bifata in viata lui, ar trebui sa impui mai mult respect sau sa nu permiti asta...ai 14 ani, doar in cazu in care vrei sa-i raspunzi la avansuri...

| ionelutza95 a răspuns:

Fata ești tu iar el vrea doar sa isi bata joc de tine

| SaraLarisa17 explică:

Cazul nu e despre mine. E despre o alta persoana. Și a spus totuși ca acel băiat i-a spus ca sunt doar glume și sa nu se supere. Ea a cerut părerile mai multor persoane și acestea i-au spus ca o place dar e pervers. Oricum a spus ca dacă vor fii împreună o vor face cu 4 ani mai târziu ( ea-18-el-21)... El ia asta cu sexul ca o gluma... deci? Vreau sa o ajut deoarece este prietena mea foarte buna și nu poate sa îi spună mamei ei. happy Vă rog mult sa nu judecați. :*