| Anonimuuuussssss a întrebat:

HEY TPU! Ce carte de Agatha Christie v-a placut cel mai mult? Mie imi plac 4:Crima din Orient Express, 10 negri mititei, Craciunul lui Poirot siMisterul trenului albastru.Multumesc anticipat si ofer funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 negri mititei

Răspuns utilizator avertizat
| snd9999 a răspuns:

Hei salut.De saptamana trecuta am inceput si eu sa citesc o carte scrisa de ea "Cadavrul din biblioteca" si este intr-adevar interesanta, si cred ca dupa ce termin cartea acesta o sa citesc alta scrisa tot de ea)

| Anonimuuuussssss explică (pentru snd9999):

Multumesc de raspuns!