| M978 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti care merita citite si sa le pot cumpara de pe elefant.ro?

7 răspunsuri:
| Oancea_Tudor_1980 a răspuns:

Ce gen de carti iti place sa citesti?

| OverYourMind a răspuns:

Elias si Spioana Carturarilor- Sabaa Tahir
Merita citita, e vorba despre 2 grupari Imperiul si Rezistenta. Eu nu am citit mai mult de 10 pagini dintr-o carte insa asta e geniala am citit 250 pagini parca as fi intr-un film

| Alessiaale433 a răspuns:

Soy Luna. Traieste viata in culori!
Oamenii fericiti citesc si beau cafea
Soy Luna. Fii cool pe role!
https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=AMuIU_vOLIzQ4QSzvoGwBg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alessiaale433):

Foarte canceros titlul si ceea ce (cred) au spus ei ("Oamenii fericiti citesc si beau cafea Soy Luna"). Mi se face rau deja.

| Monyyyyy a răspuns:

Pai citeste cartile care au aparut anul asta printre care si hotul de carti eu o sa incep sa il citesc.Intoarcerea de Jennifer L. Armentrout, Amurgul marinarului de Yukio Mishima (Humanitas fiction, 2017)etc

| AFR81 a răspuns:

Depinde ce gen iti place. Daca te intereseaza cartile istorice, iti voi recomanda cu drag cateva de pe elefant.ro, site de pe care mi le cumpar si eu. Revino cu un raspuns.