| adrianaada a întrebat:

Hey TPU... vreau sa citesc si eu online cartea Vampirii din Morganville 3 si nu o gasesc decat cu 121 de pg iar eu o vreau pe toata...sad are cineva idee de unde as putea sa o citesc online?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| adrianaada explică (pentru aurelgabriel):

Mersi dar eu am nevoie de aleea intunericuluisad...

| aurelgabriel a răspuns (pentru adrianaada):

Http://www.fileshare.ro/76648183674.3
Incearca aici. Daca nu, din pacate nu prea ai de unde decat dava vizionezi filmul sau pur si simplu cumperi cartea:http://www.emag.ro/......EB3Q50BBM/

| adrianaada explică (pentru aurelgabriel):

Mersi dar am reusit sa o gasesc si am si citit-o love struck

| Letty18 a răspuns (pentru adrianaada):

Hey! ai citit toate volumele? Daca da..mai stii cumva site-ul? Multumeschappy