| anonim_4396 a întrebat:

Îmi pot vindeca viata și ajuta sănătatea cu cartea lui Joe Dispenza Antreneaza-ti creierul(Strategii și tehnici de transformare mentala)? Eu sunt încrezător.Dar oare se poate? E visul meu suprem sa fiu iar sănătos și fericit fizic, mental și emoționale și nu voi renunță la el niciodată sper.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca orice e posibil atat timp cat iti pastrezi speranta si muncesti pentru visul tau.Chiar daca reusita se dovedeste a fi altfel decat ti-o imaginezi, cel putin in ce priveste dezvoltarea personala, te ajuta foarte mult sa ai un tel bine stabilit.