| alexxsiss a întrebat:

Imi puteti copia poveste aceasta http://www.wattpad.com/20043608-desp%C4%83r%C8%9Bi%C8%9B i-s-a-terminat si swa mi o lasati intr-un comm aici, dau funda primului.

2 răspunsuri:
| Elena1396 a răspuns:

Despartiti
S-a terminat
-Nu inteleg de ce te porti asa! Tipa el, trantind usa dupa el.
Era nervos.Stiam asta.
-Sunt nervoasa! Am tipat inapoi, dandu-mi geaca jos, cu spatele la el.
-Pe cine? Ma intreaba iubitul meu
I-am simtit respiratia pe gatul meu, el fiind in spatele meu.
-Pe tine! M-am intors cu fata la el.
El lasa capul intr-o parte, indemnandu-ma sa continui.
-Sunt geloasa! Am urlat la el.De fiecare data cand ies cu tine in club,am explicat eu,altele se uita la tine! Si tu le raspunzi la flirt, am tipat intorcandu-ma cu spatele la el.
Eram intr-adevar geloasa cand acea fata a inceput sa flirteze cu el, cand stateam la bar, in club, iar eli-a raspuns.
Atunci m-am ridicat de pe scaun si am pornit catre iesire. Justin fugise dupa mine.Cand a vrut sa ma ia de mana, nu l-am lasat si am pornit inainte.Nici as fi venit cu el cu masina, dar statea sa ploua.Nu am vorbit cu el pana cand nu am ajuns acasa. Lociam impreuna.
-Am' incerca el sa ma ia in brate.
M-am tras, lasandu-l sa ma priveasca trist.
-Cred ca ar fi mai bine sa ne despartim! Am spus greu, abia abtinandu-ma sa nu plamg.
El se uita la mine fara sa zica nimic
In cateva secunde am vazut ca o lacrima ii curse pe obraz, el lasand capul in jos.
Am urcat repede scarile pana in dormitor.Acolo am inceput sa plang.Mi-am scos valiza de sub pat si am incercat sa indes cateva haine, neimpaturindu-le.Am coborat cu graba scarile, gasindu-l pe Justin cu spatele lipit de canapea, stand pe jos.Era cu fata in maini,plangand.
Am trecut de el, incepand sa plang mai tare.
Inainte sa ies, mi-am auzit numele soptit.
-Amber, i-am auzit glasul.Te rog...l-am mai auzit odata, dar nu i-am ascultat rugamintea iesind din apartament.